O Nas

I light you to rodzinna polska firma, której nazwę zawdzięczamy miłości do natury i jej zniewalających zapachów, które mają nam towarzyszyć każdego dnia podczas rytuałów kąpielowych.

Aktualnie nasz zespół składa się z dwóch sióstr, które swoją fascynacją do natury chcą się podzielić z całym światem. Jedna z nas, młodsza- Karolina, mózg i serce tego projektu, to absolwentka biologii i psychologii w biznesie, od lat związana z branżą kosmetyczną. Od niedawna mama na pełen etat coraz bardziej samodzielnego brzdąca. 

Druga z tego duetu, starsza- Marta, której przypadła zaszczytna funkcja pomocnej dłoni, na co dzień pracuje w księgowości w bardzo przyjaznej korporacji. Tak, to naprawdę możliwe! Z pasji do języka polskiego skończyła filologię, z pragmatyzmu – rachunkowość.  Od trzech lat zapalona joginka zarówno w wymiarze czysto fizycznym, jak i tym nieco duchowym.

Absolutnie każdy wyrób przechodzi przez nasze ręce. Nie zlecamy produkcji osobom trzecim z bardzo prostego powodu: mieszanie wosku i komponowanie nowych zapachów na bazie naturalnych olejków eterycznych to nasza autentyczna pasja, której oddajemy się z największą przyjemnością. 
Co łączy świeżo skoszoną trawę, poranną rosę, domowe pierniczki, czy pola lawendy odwiedzone w czasie nieśpiesznych wakacyjnych wędrówek? Pamięć węchowa towarzysząca nam niczym wierny druh przez całe życie!
To nikt inny jak Matka Natura wyposażyła nas w taki rodzaj pamięci, dzięki której na podstawie zmysłu powonienia jesteśmy w stanie przywoływać dobre wspomnienia nawet sprzed wielu, wielu lat. Szacunek do natury towarzyszy nam na każdym etapie tworzenia naszych wyrobów, dlatego I light you to produkty, w których sensualną całość stanowią wyselekcjonowane z najwyższym pietyzmem naturalne olejki eteryczne.
Każdy z produktów w naszej ofercie tworzony jest ręcznie ze szczególną starannością, bez pośpiechu, w duchu human and pet friendly. Naszym celem jest, aby wszystkie oferowane kompozycje zapachowe oczarowywały już w momencie otwierania paczki.
Wierzymy, że aromaterapia zamknięta w naszych słoiczkach to sztuka, dzięki której odnajdziecie balans pomiędzy ciałem i duszą, sercem i rozumem, tym co trwałe i ulotne, a Wasze domy wypełnią się pozytywną energią.

Przesyłamy mnóstwo dobrych zapachów,
Karolina i Marta